MEDICAL INFO

Dôvera, Vaša krvná skupina na facebooku

 

Dôvera, dostupnejšie lieky

 

Dôvera PLUS

 

 

Kontakty Dôvera

Korešpondenčná adresa
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
Cintorínska 5
949 01 Nitra

Sídlo
Digital Park II.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Otázky
Svoje otázky môžete smerovať emailom na Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript alebo na Zákaznícku linku 0850 850 850. V prípade, že voláte zo zahraničia, je vám dostupná linka +421 37 77 22 278.

Pre poskytovateľov máme zriadenú špeciálnu Linku pre poskytovateľov 0800 150 155 aj emailovú adresu Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

Obchodné meno: DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
• IČO: 35 942 436
• DIČ: 2022051130
• IČ DPH: SK2022051130

Registrácia: zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 3627/B

Web: www.dovera.sk

Dôvera zdravotná poisťovňa

Profil zdravotnej poisťovne Dôvera

Dôvera zdravotná poisťovňa, a. s., je najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku zabezpečujúca zdravotnú starostlivosť pre 1,4 milióna poistencov. Spolupracujeme so všetkými typmi zdravotníckych zariadení, nemocnicami či laboratóriami. Okrem starostlivosti zo zákona poskytujeme aj nadštandardný servis a služby ako napríklad očkovanie proti chrípke zadarmo, očkovanie proti hepatitíde A a B za polovicu ceny, očkovanie proti rakovine krčka maternice.

 

Pomáhame a počúvame

Staráme sa aj o komunitu, v ktorej pôsobíme, a o ľudí, ktorí potrebujú pomoc, radu, finančné zdroje, naše skúsenosti. Rozvíjame verejno-prospešné projekty, nadväzujeme spoluprácu s rôznymi organizáciami a stojíme po boku tých, ktorí nás poprosili o pomoc a bolo v našich silách im pomôcť.

Čo robíme a ako pomáhame:

• uľahčujeme najmenším pacientom pobyt v nemocnici, občianskemu združeniu Osmijanko sme doteraz pomohli s vybudovaním dvadsiatich detských kútikov,
• spolu so Slovenským Červeným krížom pomáhame zachraňovať životy na Facebooku - projekt, ktorý reálne zachránil život už niekoľkým ľuďom a vyhral mnoho významných cien za nápad a realizáciu.

 

Dôvera Plus: Šetríme váš čas a peniaze

Vyskúšali ste už elektronické zdravotníctvo budúcnosti? Pomocou bezplatnej služby Dôvera Plus máte ako poistenec prehľad o návštevách lekára, o liekoch, ako platiteľ vybavíte platby a mnoho iných užitočných záležitostí, ktoré inak trvajú celé hodiny či dni.

 

Lekári a zdravotnícke zariadenia

Keď potrebujete ošetrenie, na výber máte 10-tisíc našich zmluvných lekárov, nemocníc a ďalších zdravotníckych zariadení po celom Slovensku. Vybrať si môžete slobodne. Preverte si však pred ošetrením, či má lekár s nami zmluvu. Inak hrozí, že si vyšetrenie zaplatíte.