MEDICAL INFO

Kontakt - Esthetic, s.r.o.

 • Esthetic, s.r.o.Klinika korekčnej dermatológie a plastickej chirurgie
  Partizánska 2
  811 01 Bratislava

   

  Tel.: 02/5441 5404
  Mobil: 0905 244 577
  E-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript
  Web: www.esthetic.sk

ESTHETIC – Klinika plastickej chirurgie

O ESTHETIC

Súkromná klinika plastickej chirurgie, estetickej medicíny a laserovej medicíny Esthetic sa nachádza v tichom prostredí v centre Bratislavy v historických priestoroch prvej kliniky plastickej chirurgie na Slovensku. V moderne zrekonštruovaných historických priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka komplexné spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami medicíny.

Na ploche 500 metrov štvorcových Vám v moderne zariadených operačných sálach a najnovšími lasermi najprestížnejších svetových značiek Cadella Syneron a Lumenis poskytneme unikátnu kombináciu klasických esteticko-chirurgických a najmodernejších laserových techník a ďalších esteticko-korekčných postupov, individuálne prispôsobených pre potreby každého klienta.

Vysoká odbornosť lekárov, špičkové technické vybavenie, najmodernejšie lasery od renomovaných zahraničných firiem a snaha o záruku kvality viedli k tomu, že Esthetic v roku 2007 ako jediná spoločnosť v odbore poskytovania služieb esteticko-plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie získala okrem certfikátu kvality ISO aj prestížny Certifikát kvality Slovak Gold za najlepšiu službu.

Celý kolektív lekárov a sestier je na vysokej profesionálnej úrovni, má dlhoročné skúsenosti a je pripravený poskytnúť Vám služby na najvyššej úrovni, pretože našim prvoradým cieľom je vytvoriť pre pacientov nadštandardnú starostlivosť, príjemné prostredie a maximálnu diskrétnosť.

Ďalším špecifikom našej kliniky je maximálna špecializácia lekárov a odborná spolupráca s pracoviskami doma i v zahraničí. Umožňuje nám to ponúknuť Vám novinky - zákroky, ktoré sú unikátne na Slovensku a v celej strednej Európe.

Po ťažších zákrokoch v celkovej anestézii, majú pacienti možnosť pod dohľadom skúsenej sestry odpočívať v luxusne zariadených izbách a maximálne diskrétne môžu opustiť kliniku zadným východom priamo na parkovisko kliniky. Výhodou je parkovanie pre objednaných klientov, priamo na parkovisku kliniky, za rampou, ktorú Vám ochotne otvoríme, po ohlásení sa na t.č. 0905 244 577.

Napriek vynikajúcemu technickému zázemiu je našou najväčšou výhodou personálne obsadenie. Každý lekár našej kliniky má minimálne desaťročnú prax v oblasti estetickej medicíny, pravidelne navštevuje svetové kongresy, prednáša, publikuje a zavádza najnovšie metódy.

Sme certifikovaným školiacim pracoviskom na aplikáciu botulotoxínu a dermálnych implantátov, v spolupráci so Slovenskou lekárskou spoločnosťou školíme lekárov z celého Slovenska.

Na vašu návštevu sa teší

MUDr. Alexandra Novotná, PhD.
a kolektív lekárov a sestier kliniky Esthetic