MEDICAL INFO

V skratke

  • 1
    MEDICAL INFO karty.Budú nositeľkami informácií o vašom produkte alebo o vašej službe.
  • 2
    MEDICAL INFO stojany.Viac ako 70 pútavých, špecificky navrhnutých stojanov pre vaše MI karty.
  • 3
    Až 75% zdravotníckych zariadení.Je zahrnutých do distribučnej sieti MEDICAL INFO po celej Bratislave.

Mali by ste vedieť

altMEDICAL INFO lokality neustále rozširujeme, ich aktuálny počet môže byť v súčasnosti už opäť o niečo väčší. Neustále sa totiž snažíme zväčšovať okruh pôsobnosti vašej reklamy. Nezabudnite, kam nemôžete vy, môžu vaše MEDICAL INFO karty...

O MEDICAL INFO

Hlavnou úlohou projektu MEDICAL INFO je poskytovať zaujímavé a ucelené informácie pacientom, klientom a návštevníkom zdravotníckych zariadení z oblastí, ktoré patria do oblasti zdravia.

Informácie majú byť ľahko dostupné, prehľadné, uchovateľné a tiež majú byť poskytované práve v prostredí, kde má široká verejnosť najväčšiu tendenciu dozvedieť sa čo možno najviac o ochoreniach, prevencii, liekoch, informáciach o danom zdravotnom zariadení, o zdravotných pomôckach a o zdraví všeobecne.

Forma prezentácie

Nositeľkami informácií o vašom produkte alebo o službe budú tzv. MEDICAL INFO karty.

Majú atraktívny vzhľad a obsahujú všetko, čo si budete želať, možné sú aj rôzne jazykové mutácie. Dizajn, výroba aj distribúcia prebiehajú v našej réžii. Všetky karty sú vždy umiestnené na špecificky navrhnutých pútavých MEDICAL INFO stojanoch, ktoré sú naozaj neprehliadnuteľné. Okoloidúcich lákajú aj samotným názvom služby (MEDICAL INFO), ktorý evokuje potrebné informácie z oblasti zdravia a zdravotníckych zariadení.

Lokality umiestnenia kariet

Distribučná sieť MEDICAL INFO je jedna z našich najsilnejších a najefektívnejších.

Je do nej zahrnutých až 75% bratislavských zdravotníckych zariadení a nemocníc v Bratislave. Návštevnosť oboch prostredí je obrovská. V súčasnosti sa nám podarilo nainštalovať až 70 MEDICAL INFO stojanov v rámci celého hlavného mesta a jeho okolia. Okruh pôsobnosti vašej reklamy sa tiež snažíme neustále rozširovať, stojany preto pribúdajú a s nimi aj vaši potenciálni zákazníci.