MEDICAL INFO

Program pre klientov spoločnosti MEDICAL INFO

 

Mali by ste vedieť

altMEDICAL INFO lokality neustále rozširujeme, ich aktuálny počet môže byť v súčasnosti už opäť o niečo väčší. Neustále sa totiž snažíme zväčšovať okruh pôsobnosti vašej reklamy. Nezabudnite, kam nemôžete vy, môžu vaše MEDICAL INFO karty...
Ing. Boris Deglovič, konateľ
altTie stojany sú vynikajúci nápad, našiel som tam to, čo som potreboval.
Marek Pažitný, doprovod pacienta
altJe super, keď sa v čakárni u lekára môžem dozvedieť užitočné informácie.
Silvia Prokopová, pacientka
alt...a odvtedy nosím tú MEDICAL INFO kartičku v peňaženke...
Petra Sisková, pacientka

KLIENTSKÝ PROGRAM

Základným stavebným prvkom distribučnej siete MEDICAL INFO je tzv. MEDICAL INFO karta.

Je to drobná reklamná karta z pevného papiera, ktorá je nositeľkou všetkých potrebných informácií o vašom produkte alebo o vašej službe. Informácie sú podané jasne, stručne, v graficky atraktívnej podobe a v praktickom formáte veľkosti platobnej karty. MEDICAL INFO karta môže obsahovať informácie o produkte, firme, mapku, zľavové kupóny alebo akékoľvek iné informácie, ktoré považujete za dôležité. Naše karty sú stále žiadanejšou formou reklamy a sú stále obľúbenejšie aj u samotných adresátov reklamy. Verejnosti sú k dispozícii prostredníctvom tzv. MEDICAL INFO stojanov, ktoré sú rozmiestnené na desiatkach lokalít po celom hlavnom meste a v jeho okolí.

Aká je vlastne MEDICAL INFO karta?

  • bohato a vkusne navrhnutá
  • plnofarebná
  • obojstranne potlačená
  • ľahko dostupná (na viditeľných a frekventovaných miestach)
  • praktická
  • komplexná z hľadiska poskytovaných informácií
  • graficky navrhnutá podľa vašich požiadaviek (2 grafické návrhy v cene)
  • vytvorená v jazykových mutáciách podľa vášho výberu (SK, EN, DE)
  • pre verejnosť poskytovaná zdarma
  • vo formáte platobnej karty (atraktívny formát na uschovanie)
  • stručný a výstižný informačný prostriedok
  • zahŕňa mapu
  • zaručuje viditeľnú návratnosť
  • dlhodobo oslovuje vašich potenciálnych zákazníkov
  • predstavuje novú formu propagácie výrobku alebo služby na najprestížnejších a tiež najfrekventovanejších zdravotníckych miestach a zariadeniach v hlavnom meste Bratislava

Forma prezentácie

Nositeľkami informácií o vašom produkte alebo o službe budú tzv. MEDICAL INFO karty. Majú atraktívny vzhľad a obsahujú všetko, čo si budete želať, možné sú aj rôzne jazykové mutácie. Dizajn, výroba aj distribúcia prebiehajú v našej réžii. Viac o MEDICAL INFO kartách sa dozviete na www.medicalinfo.sk.
Všetky karty sú vždy umiestnené na špecificky navrhnutých pútavých MEDICAL INFO stojanoch, ktoré sú naozaj neprehliadnuteľné. Okoloidúcich lákajú aj samotným názvom služby (MEDICAL INFO), ktorý evokuje potrebné informácie z oblasti zdravia a zdravotníckych zariadení.

Merateľnosť výsledkov reklamy

Výhodou MEDICAL INFO kariet je najmä jednoduchá a exaktná merateľnosť reklamnej kampane.

Merateľnosť je celkom jasná napríklad pri zľavových kartách, ktoré verejnosť rada využíva. Na základe množstva nových klientov vďaka zľavovým kartám vám stúpne obrat, a tak si ľahko spočítate, nakoľko pre vás bola kampaň finančne výhodná. U väčšiny našich súčasných klientov sú výsledky nadmieru uspokojivé a z kariet plynúci finančný obrat vysoko prevyšuje investíciu vloženú do reklamy...

Lokality umiestnenia kariet

Distribučná sieť MEDICAL INFO je jedna z našich najsilnejších a najefektívnejších.

Je do nej zahrnutých až 75% bratislavských zdravotníckych zariadení a nemocníc v Bratislave. Návštevnosť oboch prostredí je obrovská. V súčasnosti sa nám podarilo nainštalovať až 70 MEDICAL INFO stojanov v rámci celého hlavného mesta a jeho okolia. Okruh pôsobnosti vašej reklamy sa tiež snažíme neustále rozširovať, stojany preto pribúdajú a s nimi aj vaši potenciálni zákazníci.

Ďalšou výhodou je VAŠA INTERNETOVÁ PODPORA

Umiestnenie banneru ako aktívneho weblinku na Vami zadanú webovú adresu v sekcii "klienti" na www.medical-info.sk. (umiestnenie weblinku bude zabezpečené po dobu využívania našich služieb).

 

VAŠA MEDICAL INFO KARTA JE INFORMÁCIA, KTORÁ BUDE VŽDY DOSTUPNÁ ...AJ NA MIESTACH, KDE SA NEMOŽETE PROPAGOVAŤ SAMI